Sponzori

21 sep. 2020

Vážení občania Slovenskej republiky.

Otázka sponzorov je veľmi chúlostivá záležitosť.

Nakoniec je všetko inak. Nikto ma nesponzoroval! Ale revolúciu sponzoruje asi každý kto o nej vie! Svojim časom, svojou energiou, svojim talentom, svojimi priateľmi, svojou náplňou v tlačiarni atď. A to stačí!

Tak ako sa hovorí, že na revolúciu treba : Peniaze, peneži a peníze, tak ja od teraz hovorím :

Na revolúciu treba mať čisté srdce, čisté myšlienky, rozum a odvahu!

A táto naša revolúcia bude presne o tom. Čisté myšlienky verzus peniaze a korupcia!

Ďalej je text, ktorý som písal dávnejšie.

Píšem to v bodoch :

 1. Revolučnú organizáciu som založil ja sám / Peter Sihelský /, pretože už mám dosť intríg hore, dolu. Do teraz som bol vždy len radový podporovateľ, ale už mám toho dosť ako sa všetci hádajú. A keďže som ju založil, tak to nie je lacné. Zatiaľ ma to stálo cca 1400€. ( 1000€ www.stránka, ďalšie peniaze veci okolo toho, nafta, pracovné stretnutia, technika a pod. )
 2. Napriek tomu, že som do toho investoval a ešte investujem zo svojich výplat, nežiadam naspäť vklad, ale prosím o podporu a dôveru. Nechcem ísť do vrcholovej politiky hlavne z dôvodu, aby ste si nemysleli, že to robím preto! Nie, že by som sa bál zodpovednosti, alebo to nevedel. Myslím, že by som to zvládol, ale ja som elektromontér a mňa práca baví, takže nemám ambície byť niekde v parlamente.
 3. Dokázal som spustiť revolúciu aj s 1000€ lebo mi pomáhajú ľudia zadarmo. To mi môže väčšina politikov závidieť a som na to hrdý, ale na čo nie som hrdý je, že každý si zaslúži spravodlivú odmenu a nemôžem a nechcem využívať ľudí. Preto treba sponzorov, aby sa mohol nakúpiť materiál a technika ale aj aspoň minimálnu odmenu pre ľudí, ktorí aktívne pomáhajú rozbehnúť revolúciu na Slovensku.
 4. Takže kto môžete prispejte koľko môžete, ale za predpokladu že :
  1. Stotožnili ste sa s cieľmi revolučnej organizácie na viac ako 75 %.
  2. Nebudú Vám tieto finančné prostriedky chýbať na zabezpečenie základných životných potrieb a základných životných potrieb ľudí o ktorých sa staráte.
  3. Nebudete žiadať od revolučnej organizácie nejakú výhodu, ktorá by bola v rozpore s piliermi revolučnej organizácie.
  4. Nebudete za svoj príspevok žiadať žiadne miesto či už v budúcej vláde alebo v štruktúrach revolučnej organizácie.
  5. Nezáleží na tom, či ste v minulosti spáchali niečo zlé, ale ak chcete prispieť revolučnej organizácií, tak do budúcnosti vás žiadam, aby ste sa správali tak, aby revolučná organizácia sa nemusela hanbiť za to, že do takého človeka zobrala peniaze. Opakujem. Minulosť neriešim, ale do budúcnosti slušne.
 5. Ak súhlasíte s horeuvedenými bodmi, tak ma kontaktujte. Spôsob pomoci upresníme. Nemusí to byť len finančná pomoc. Potrebujeme všetko možné od kancelárskeho papiera, cez zaplatenia stravovania pre spolupracovníkov, cez roznos letákov, prenajatie priestorov, kúpu techniky, palivo, profesie až po právne rady. Proste všetko. Niečo máme, ale potrebujeme mať na svojej strane 2.5 milióna ľudí, tak s jednou tlačiarňou asi dieru do sveta neurobíme. Verím, že chápete.
 6. Ideálne by bolo, keby sa nemuseli skladať ľudia, ktorí žijú od výplaty k výplate, ale firmy, ktoré chcú pomôcť Slovensku a Slovákom. Preto chcem aj zriadiť občianske združenie, aby sa mohli darovať 2 % z daní firiem a aj aby financovanie mohlo byť v súlade so zákonom. Ale to financovanie by malo stáť na veľa firmách a veľa ľuďoch, aby sme mali všetko zabezpečené a poistené viac krát a neboli nijako závislí na jednom subjekte alebo človeku. Verím, že chápete prečo. Ak sa nám podarí vyzbierať viac ako potrebujeme, tak nebudeme si z týchto peňazí kupovať hlúposti, alebo sa neprimerane odmeňovať, ale peniaze ostanú na horšie časy a v budúcnosti ak výjde všetko ako chceme, tak sa cez nadáciu rozdelia medzi ľudí, ktorí to skutočne potrebujú. Samozrejme, všetko cez transparentné účty a na základe odhlasovania v štruktúrach revolučnej organizácie s prihliadnutím na verejné ankety, kde každý občan Slovenskej republiky môže zahlasovať za nejaký projekt, alebo pomoc niekomu. Ale prioritne ide o vybudovanie veľmi silnej organizácie, ktorá bude vzbudzovať rešpekt, ale samozrejme aj dôveru.
 7. Na záver : Sponzorov treba a v súlade s horeuvedenými bodmi Vás prosím, pomôžte to tu na Slovensku zmeniť k lepšiemu. Ak sa nám podarí zrealizovať revolučný program, tak sa nám bude žiť relatívne dobre a to bude odmena za naše snaženie v týchto revolučných časoch. Keď píšem slovo relatívne dobre, tak tým myslím že budeme žiť pokojne a slušne, ale samozrejme, že bude treba pracovať a človek nie je s ničím spokojný a chce stále viac, tak preto píšem relatívne. Ale som presvedčený, že ak sa nám podarí realizovať revolučný program, tak síce na začiatku budú stresy a obmedzené zdroje, ale v priebehu pár rokov všetko dáme do poriadku a budeme hrdí na to, že sme sa na to podujali.
 8. Takže ak máte pocit, že chcete nejakou formou pomôcť, tak ma kontaktujte. Ďakujem. Peter Sihelský, 0907 425 737, email: sihelsky.ps1@gmail.com

Share This

Share this post with your friends!