Drahí spoluobčania

11 nov. 2022

Na úvod vás čo najsrdečnejšie pozdravujem. Žiaľ nie je v mojich súčasných možnostiach Vám odpovedať na všetko čo by Vás mohlo zaujímať. Nechcem Vám nič zatajovať, naopak. Len práve na to nemám dosť papiera, preto napíšem len to, čo v súčasnosti považujem za najdôležitejšie.

Všetci mi veľmi chýbate. Od mojich detí, cez rodinu a priateľov až po najväčšieho kritika.

Nezlomili ma! Najhoršie boli začiatky. Začalo to zradou a klamstvami, nasledovalo uväznenie. Prvé 2 mesiace na samotke a od 31.5.2022 do 20.10.2022 v kolúznej väzbe. Napísal som asi 30 listov, z toho 3 deťom, 7 na generálnu prokuratúru, mame, ministerstvu spravodlivosti, ombudsmanovi, 2 farárom, asi 5 politickým stranám (ĽSNS, REPUBLIKA, SMER-SD, SME RODINA, SAS) a iným.

Žiaľ všetky listy mi vyšetrovateľka zadržala a do 20.10.2022 nedovolila ani nikomu okrem ex offo právničky zatelefonovať. Čo som písal v listoch? Žiadal som o pomoc s REVOLÚCIOU a pomoc s právnikom. Žiaľ moje listy sa k adresátom nedostali. Nechcel som právnika, aby ma vyvinil, ale aby mi pomohol dopátrať sa k pravde a pomohol zastaviť protizákonnú činnosť. Koho? Keďže si chcem získať aj nepriateľov, tak ich mená zatiaľ nebudem spomínať. Celý čas sa bránim len čistou, neskreslenou pravdou. Dodal som množstvo dôkazov, že som neklamal v ničom a nikomu. Výsledok? Ako sa hovorí: ,, Bič plieska na konci! “ , alebo : ,,Pravda zvíťazí!“ , alebo: ,,Lož má krátke nohy!“ V každom prípade Vás všetkých veľmi potrebujem. Všetkých.

Dali na mňa vypracovať psychologický posudok a výsledok je: ,,Nebezpečný pre spoločnosť.“ Nechcem, aby ste stáli pri mne, ale prosím Vás, aby ste stáli na strane pravdy a lásky. Celý čas sa snažím zastaviť celé toto trestné konanie, aby som povedaním pravdy na súde nikomu neublížil, ale zatiaľ sa mi to nepodarilo. Celý čas idem v súlade s piliermi REVOLÚCIE a tie sú: VIERA, NÁDEJ, LÁSKA, PRAVDA. Viac o nej na www.revolucia.sk .
Som toho názoru, že všetko zlé je na niečo dobré. Tu vo väzbe som cvičil, veľa čítal, modlil sa a učil pokore. Nie som bez viny, len chcem dokázať, že pravda je niekde inde ako v udaní. Právnička ex offo mi povedala, že súd možno bude neverejný a ani dotyčná naň nemusí prísť.

Prokurátor navrhuje ústavnú liečbu, ja tvrdím, že trestných činov znásilnenia a vydierania v zmysle trestného zákona som sa nedopustil. V každom prípade som zlyhal. Nebol som minimálne diplomatický.

Na záver Vás prosím o akýkoľvek druh pomoci. Len v jednote je sila. Potom, ako ma dali do väzby, sociálka stiahla mojej bývalej manželke, na ňu a 3 deti, z okolo 300 eur na 90 eur. Dozvedel som sa to pred 2 dňami, keď som sa skoro po 5 mesiacoch prvý krát spojil s deťmi. Odtiaľ to im neviem pomôcť. To ma trápi najviac. Potom Vás prosím o účasť na súde, hoci aj len pred súdom a zdieľanie tohto príspevku.

Ak si myslíte, že som nebezpečný pre spoločnosť, tak mi, prosím, pomôžte, aby moja rodina netrpela a aby som mal reálne umožnené predložiť súdu dôkazy, ktoré vyšetrovateľka zatajila a skreslila.

Hlavné pojednávanie (súd) má byť 24.11.2022 v Lučenci. Čas neviem. Za pomoc Vám vopred ďakujem.

V Bánskej Bystrici z cely 211 dňa 23.10.2022 Peter Sihelský – revolucionár

Share This

Share this post with your friends!