Adoptuj si bus – POKYNY

11 nov. 2020

Vážení občania.

OZNAM :

Chcem všetkých poprosiť, aby ste mi pomohli s dopravou spoluobčanov na sviečkový pochod do Bratislavy. Včera som bol v nočnej do dnes do 5:00 a už som opäť v práci, nakoľko som sľúbil, že niečo bude hotové. Mám asi 10 ľudí, ktorí chcú ísť po trase od Michaloviec , Prešov, Košice,…. Ide niekto odtiaľ a vedel by niekoho zobrať? Prosím ozvite sa mi na 0907 425 737. Veľmi by som bol rád, keby ste mi pomohli zorganizovať aspoň 2 autobusy. Jeden by šiel severnou cestou a jeden južnou. A ja to hneď sem dám – upresňujúce pokyny. Má niekto autobus, mikrobus, alebo voľné miesta v aute? Nestihol som urobiť dostatok reklamy na transparentný alebo iný účet a preto nemáme dosť finančných prostriedkov, aby sme to vedeli zaplatiť. Ale verím, že niekto z Vás by vedel pomôcť. Dnes do večera by som to chcel mať vyriešené, aby sa ľudia vedeli podľa toho zariadiť. Krásny deň a idem pracovať.

Adoptuj si bus sa stretol s pomerne veľkým úspechom, čo Nás veľmi teší.

Čoskoro tu zverejním koľko tých autobusov bude a aj presné trasy a časy.

Každý kto chce prispieť na autobus, či už na celý, alebo zaplatiť cestovné sebe, či iným, nech sa Nám čím skôr ozve, najlepšie na môj mail alebo do správy na mesengeri, prípadne zatelefonuje.

Zároveň sa mi ozvite, ak ste si dopravu poriešili sami a prípadne ak máte voľné miesta na 15.11.2020 a 16.11.2020.

Dňa 12.11.2020 sme na zasadnutí revolučnej rady preberali aj túto tému a dospeli sme k takémuto výsledku:

Aj keď túto iniciatívu podporilo veľa ľudí, tak to bola podpora hlavne zdieľaním. Žiaľ nepodarilo sa nám nazbierať dostatočnú sumu, aby mohlo ísť viac autobusov. Zajtra sa pokúsime vybaviť aspoň dva, ktoré pôjdu od východu na západ a späť na deň 15.11.2020. Jeden pôjde severom, druhý juhom. Zajtra upresním odkiaľ pôjdu a každý kto chce ísť týmito výnimočnými revolučnými autobusmi, nech mi to napíše do sms správy v tvare : Meno, mesto odkiaľ chce ísť a či je ochotný príspieť na lístok, prípadne akou sumou. Chcel som ich urobiť úplne bezplatne a ľudia by aj prispeli, ale nestihli by peniaze prísť. Ak Vás bude dosť a budete chcieť prispieť na cestu, tak to je najjednoduchšie riešenie. Tu v Bratislave by bol potom ten autobus 15.11.2020 o cca 15-tej hodine a naspať by sa vyrážalo o 19 tej hodine. Takže napíšte mi kto chce odkiaľ ísť. Ak bude veľký záujem, tak skúsime vybaviť aj viac autobusov. Veľa ľudí chce prísť autom, tak Vy, ktorí máte voľné miesta, tak urobte výzvu a zoberte spolurevolucionára alebo spolurevolucionárku.

Sme v tom spolu.

Share This

Share this post with your friends!