Drahí Slováci, vážení spoluobčania

8 dec. 2022

Myslím, že nastal čas postaviť sa za právo na slušný život pre každého Slováka na Slovensku. Všimli ste si, že tento chorý režim kriminalizuje každého kto chce, aby Slovensko bol úspešný, sebestačný a prosperujúci štát so spokojnými občanmi? Všimli ste si ako klesá vaša životná úroveň a ako nenápadne Vám pomocou médií obsadzujú myšlienky negatívnymi správami, ktoré vám nijako nepomôžu, iba čo vás udržujú v permanentnom strachu? Súčasný politický režim s jeho chorými liberálnymi hodnotami nás vedie do záhuby! Pomôžte mi to zmeniť.

To ako pomôcť Slovensku a Slovákom som napísal v knihe, ktorú som tento rok vydal na vlastné náklady v počte 100ks, s názvom: „Ako urobiť revolúciu a čo potom…“ (526 strán, tvrdá väzba). Celá je bezplatne k dispozícií širokej verejnosti na našej stránke www.revolucia.sk . Mierumilovná revolúcia sa mala uskutočniť tento rok a deň „D“ mal byť na deň Ústavy SR 1.9.2022. Žiaľ tento chorý režim mi zabránil, aby som ju pomohol zorganizovať. Viac na mojom FACEBOOKU Peter Sihelský (v čiernom pri čiernom aute).

Nech si čokoľvek o mne myslíte, určite sa mýlite. Ja som sa Vás zastal veľakrát a ani o tom neviete, pretože ma zdiskreditovali skôr ako som mal možnosť Vám reálne pomôcť. Teraz však potrebujem Vašu pomoc ja. Nie, aby ste tolerovali moje zlyhania, ale aby ste prispeli svojou osobnou účasťou k tomu, aby môj súd skončil spravodlivým rozsudkom a Vy ste sa konečne dozvedeli pravdu nie len o Angelike a mne, ale aby ste sa na vlastné oči presvedčili čoho je tento chorý režim schopný a koľko trestných činov musela spáchať vyšetrovateľka, prokurátor a ďalších cca 15 ľudí, aby ma nevinného udržali od 31.5.2022 vo väzbe. Súd sa uskutoční 15. decembra 2022 o 8:45 na okresnom súde v Lučenci. Miestnosť číslo 27. Všetkých, ktorým záleží na spravodlivosti a na Slovensku naň srdečne pozývam.

Sám tento chorý režim nezmením, ani keď dokážem, že som nevinný , ale keď nebudete ľahostajní a pridáte ruku k dielu, tak spolu máme šancu všetko zmeniť k lepšiemu. Celý čas sa bránim len čistou pravdou a v súlade s piliermi revolúcie, ktoré sú:

VIERA, NÁDEJ, LÁSKA, PRAVDA

V Banskej Bystrici, z cely 211, dňa: 4.12.2022 Peter Sihelský – revolucionár

 

PDF na stiahnutie

Share This

Share this post with your friends!