Drahí spoluobčania.

1 dec. 2022

Na úvod Vás všetkých srdečne pozdravujem. Chcem Vás všetkých poprosiť o aktívnu, reálnu, hmatateľnú pomoc. Viem, že každý z Vás je spôsobilý mi pomôcť. Na to, aby ste mi chceli pomôcť je potrebné, aby ste boli presvedčení, že si pomoc zaslúžim. Vážim si Vás a viem, že presvedčiť niekoho o niečom v dnešnej dobe, kedy už nemôžeme veriť takmer nikomu je takmer nemožné. Napriek tomu sa o to pokúsim. Pokúsim sa o to preto, že už nejde len o mňa, ale pre krivé obvinenie, pre ktoré som vo väzbe už pol roka, trpí celá moja rodina. Prežil som prvé 2 mesiace na samotke, prežil som prvé 4 mesiace v kolúznej väzbe odrezaný od sveta, prežijem aj keď mi nepomôžete, ale som toho názoru, že trpieť by nemali nevinní a už vôbec nie deti !!!

V jednom príhovore sa Vám nedá opísať čo sa stalo. V jednom príhovore sa nedá opísať dostatočne podrobne takmer nič. Preto Vás prosím, aby ste chceli vedieť pravdu a pomohli mi sa dopátrať k pravde. Potom Vás prosím, aby ste prispeli k spravodlivosti. V neposlednom rade Vás už chcem poprosiť o pomoc pre moju rodinu, ktorá stojí pri mne, ale moje deti chodia do škôl (Janka na vysokú školu za záchranárku) a bývalá manželka Janka je dlhodobo nezamestnaná a dokonca tento chorý režim jej káže vrátiť 300€ za to, že dcéra Janka, po tom ako zmaturovala s vyznamenaním, nastúpila na 2 mesiace v lete do zamestnania ako sestrička na Kramároch v Bratislave. Zároveň Vás prosím, aby ste mi pomohli zmeniť tento chorý režim. Verím, že už každý rozumný človek pochopil, že ak niečo nespravíme, tak sa čoskoro ocitneme v totalite, hladomore, anarchii alebo vojne.

Čo sa týka môjho posledného prípadu, kde som obžalovaný na základe falošného udania z trestných činov znásilnenia a vydierania tvrdím, že som NEVINNÝ a mám aj dôkazy o mojej nevine, ktoré vyšetrovateľka sfalšovala! V mojom prípade s cieľom ma zdiskreditovať spáchalo trestný čin už 17 osôb o čom mám priame dôkazy a jediné, čo potrebujem je Vaša dôvera, podpora a ochota mi pomôcť. Komu záleží na pravde, na ľuďoch, na Slovensku, toho prosím, aby kontaktoval moju dcéru Eriku (18r.) a ona má aj dôkazy o mojej nevine, aj najnovšie informácie čo sa okolo môjho prípadu deje a aj aký typ pomoci by pomohol.

Jej t. č.: 0908 182 879. Viac o mne na mojom FACEBOOKU Peter Sihelský (v čiernom pri čiernom aute) a na www.revolucia.sk . Na súde sa chcem obhajovať sám, ale zatiaľ mi to neumožnili a dokonca odložili súd. Vopred Vám ďakujem za pomoc.

V Banskej Bystrici z cely 211, dňa 26.11.2022 Peter Sihelský – revolucionár

 

Share This

Share this post with your friends!