Drahí spoluobčania

11 nov. 2022

Na úvod Vás všetkých srdečne pozdravujem. Nie som obeť, ani nepriateľ. Nikomu.

Som kto som. Nič nie je náhoda a všetko sa deje z nejakého dôvodu. Všetko so všetkým súvisí. Všetko ide v súlade s Božím plánom. Zároveň platí: Hlas ľudu – hlas Boží.
Každý z nás niekedy niekomu pomohol a niekomu uškodil. V podstate každý deň, každým rozhodnutím, každým skutkom prispievame na misky váhy a je len na nás či prispejeme k tomu, aby sme urobili tento svet krajším miestom pre život. A krajšie miesto vytvoríme tak, že budeme pomáhať jednotlivcom. Ja som doplatil na to, že som chcel niekomu pomôcť proti jeho vôli. Určite v tom boli aj sebecké dôvody. Táto väzba ma zmenila. Či ma zmenila k lepšiemu alebo k horšiemu ukáže čas. Dokonalý som nebol, nie som, a ani nikdy nebudem, ale chcem byť najlepším ako dokážem. Verím, že ste na tom podobne. Veci nie sú také ako sa zdajú. Ľudia nie sú takí ako sa zdajú. Ja nie som výnimka.

Mám k Vám všetkým veľkú prosbu. Neprosím o to, aby ste boli na mojej strane, prosím o to, aby ste stáli na strane pravdy a lásky. Mám dôkazy o tom, že udalosti sa stali inak ako boli opísané v udaní, ale mrzí ma, že dokázaním pravdy sa ublíži údajnej poškodenej.

Preto som asi 10 krát žiadal o zastavenie trestného stíhania, aby sa zbytočne neubližovalo nikomu , ale vyšetrovateľka, prokurátor, sudca mi nevyhoveli. V mojom prípade sa dejú podozrivé veci a neviem odkiaľ fúka vietor. Preto Vás prosím o nasledovnú pomoc: Kto môžete prídite na môj súd, ktorý sa uskutoční 24.11.2022 o 9:00 na Okresnom súde v Lučenci. Kto nemôže, tak Vás prosím, aby ste mi poslali list. Moja súčasná adresa vo väzbe je: Peter Sihelský, ÚVV a ÚVTOS, Komenského 7, Priečinok 165, 975 08 Banská Bystrica. Od 31.5.2022 do 20.10.2022 ma držali odrezaného od sveta a dokonca prvé 2 mesiace na samotke, tak aj keď som napísal asi 30 listov, tak všetky mi zadržali. Dňa 20.10.2022 sudca zrušil kolúznu väzbu, tak už listy mi nezadržiavajú. V znaleckom posudku ma označili za nebezpečného pre spoločnosť a navrhujú ústavnú liečbu. Preto každého z Vás od rodiny, cez priateľov až po nepriateľa prosím o pár riadkov, v ktorých mi napíšete či si to myslíte aj Vy. Teším sa na každý list. Hlavne aby bol úprimný.

Celý čas sa bránim len čistou pravdou a nič nezatajujem. Celý čas idem v súlade s piliermi REVOLÚCIE a tie sú: VIERA, NÁDEJ, LÁSKA, PRAVDA. Viac na www.revolucia.sk

Ďakujem Vám za všetko. V Banskej Bystrici, z cely 211, dňa 3.11.2022, Peter Sihelský

Share This

Share this post with your friends!