Pokyny na sviečkový pochod 15.11.2020 o 16:00

8 nov. 2020

Pokyny na sviečkový pochod sú rovnako dôležité ako na revolučný pochod. Každý občan Slovenskej republiky, ktorý sa zúčastní na tejto udalosti si musí byť vedomý, že to nebude protest! Bude to začiatok revolúcie a keďže nám ide o dobro národa, tak tento začiatok bude posledná šanca, aby psychopat odstúpil dobrovoľne! Akcia bude trvať asi 2 hodiny, možno dlhšie. Je pozvaná aj prezidentka SR, ktorá tiež bude mať poslednú šancu sa postaviť za svojich, nie slušných, ale legitímne nasraných občanov!!! Netreba sa báť. V tento deň nikto nebude s nikým bojovať. Provokatérov eliminujeme. Prídu aj moje deti, mama, atď. Na konci tejto udalosti začne plynúť 24 hodinová lehota na odstúpenie matoviča. Pokyny sú :

Takže pokyny :

 1. Každý príde len z vlastnej vôle.
 2. Akcia má konkrétny ciel a postup a preto je dôležite si to na tejto stránke pozrieť a prísť len ak súhlasíte s tým ako to chceme urobiť.
 3. Ak sa vám niekto zdá podozrivý, tak mi ho prosím nahláste alebo SMS na 0907 425 737
 4. Každý nech si donesie dva kahance a zapaľovač. Niekto môže doniesť aj viac kahancov v igelitke, ale nech ich nezapaľuje, ale daruje niekomu kto nemá. Proste, aby len toľko kahancov horelo, koľko bude ľudí.
 5. Poprosím všetkých, aby nevykrikovali žiadne vulgarizmy a keď už niekto chce niečo vykrikovať, tak nech je to niečo rozumné a konštruktívne. Ale budem rád, ak sa zdržíme akýchkoľvek negatívnych prejavov. Ide o to, že chcem, aby sme nedali zámienku nikomu, aby nás označil za výtržníkov alebo hlupákov. Verte mi, že tichá akcia s celkom jasným odkazom matovičovi na konci tejto akcie bude mať oveľa väčšiu silu ako pokrikovanie. Vy, čo chcete pokrikovať, tak prosím vydržte do 16.11.2020 do revolučného pochodu. Pre tento pochod sú celkom iné pokyny.
 6. Ale v každom prípade je dobré a potrebné, aby ste prišli všetci, ktorí môžete z celého Slovenska. Treba si uvedomiť, že aj revolučnému pochodu pomôžete, ak na sviečkovom bude dosť ľudí!
 7. Potom treba sa pripraviť na to, že až do revolučného pochodu bude treba strážiť naše horiace sviečky. Upresním v revolučnom pochode.
 8. Na tejto akcii odznejú, možno aj naživo kapely a celý priebeh bude trvať od 16:00 do 18:00. Možno trošku dlhšie. Nezáleží na dĺžke akcie, ale na kvalite.
 9. Sviečkový pochod skončí cca o 18:00 veľmi jasným vyhlásením do reproduktorov, kde požiadame psychopata , aby dobrovoľne odstúpil a má na to Posledných 24 hodín!!!
 10. Po tomto vyhlásení položíme sviečky ku bránam do prezidentského paláca a buď sa tam budeme ešte rozprávať alebo sa rozídeme po skupinkách k priateľom a známim na ďalšie diskusie, prípadne prespanie.
 11. Akcia sa uskutoční za akýchkoľvek opatrení!!! Netreba sa báť stíhania za hlúposti. Za prvé máme dosť právnikov a za druhé ideme vyhrať. Ak by Vám polícia chcela dať za niečo pokutu, tak nič nepodpísať. Absolútne nič! Potom argumentovať, že ste v práve a že ste súčasť revolúcie.sk a nech si pozrú našu stránku. Ak by Vás polícia zobrala na policajnú stanicu, tak choďte až keď Vám polícia to prikáže a keď bude vyzerať, že to chcú urobiť, tak požiadajte niekoho aby to nahral a aj čísla policajtov aj ŠPZ policajného auta. Aby sme ich mohli potom brať na plnú zodpovednosť. Ale nič také sa zrejme nestane, ale pre istotu píšem.
 12. Ak by som tam nebol ja, tak ma polícia zrejem eliminovala, ale je to vaša revolúcia a pokračujte podľa týchto pokynov. Jedna lastovička leto nerobí! 🙂 Urobím všetko preto, aby nikto nebol za nejakú hlúposť zadržaný., teda ani ja. Ale zase nebudeme zbabelo všetky psychopatové nezmysly dodržiavať!!!
 13. Poprosím všetkých občanov, aby nie len prišli, ale pomohli s propagáciou tejto udalosti. Nie len zdieľania, čo je veľmi dobre, ale môžete pár letákov vytlačiť a niekde dať na nástenky. Hoci aj v práci. Ide predsa aj o našu budúcnosť. Stačí ešte týždeň a pár dní vydržať, posnažiť sa a je koniec tejto totality! Sľubujem!

Boh s nami

Share This

Share this post with your friends!