Najsúrnejšie Oznamy a o nás

18 sep. 2020

Dátum poslednej úpravy : 15.11.2020 02:47

Vážení občania. Tak už dnes to začína. Vy čo sa tešíte na 17.11. 2020, tak sa tešte, ale hlavne ma nespájajte s týmto, politikmi a médiami pripravovaným protestom!

Ten, kto chce mierumilovne vyjadriť svoj nesúhlas, nech príde na Sviečkový pochod 15.11.2020 o 16:00 na Hodžovo námestie pred Prezidentský palác. Tento pochod bude trvať 2 hodiny a na konci povieme ultimátum a to : Psychopat má 24 hodín na odstúpenie.

16.11.2020 bude Revolučný pochod o 16:00 na Hodžovom námestí pred Prezidentským palácom a podľa toho ako sa psychopat zachová, tak buď odovzdá úrad, alebo hej. 🙂

14.11.2020 08:55 Pokyny ohľadom autobusov sú v záložke : Adoptuj si BUS – POKYNY

13.11.2020 od 19:00 som v nočnej. Do rána musím zapojiť veľký priemyselný rozvádzač, tak mi držte palce. Zajtra od asi 10:00 uverejníme postupy a iné dôležité informácie.

13.11.2020 Ďakujem Mestskému úradu za ústretový prístup.

12.11.2020 do 13:37 som dal niečo o mne a idem na rokovania…

12.11.2020 o cca 11:47 ráno som zaslal mestskému úradu opäť oznámenie o Revolúcií v súlade so zákonmi SR. Toto oznámenie aj s mojim stanoviskom pre mestský úrad si viete prečítať v záložke : OZNÁMENIE O POCHODOCH MESTU BA. Ideme riešiť dôležitejšie veci. Krásny deň všetkým.

Už som fit a idem riešiť všetko, čo ste mi napísali formou SMS, mesengeru, emailov a hovorov. Krásny deň všetkým. Okrem toho musím riešiť aj samotnú organizáciu a všetko okolo toho, ale pevne verím, že to zvládnem a zvládneme! Každý mame svoje povinnosti a každý si vieme nájsť čas pomôcť revolúcií. Takže do práce priatelia. Nech sa Vám všetkým darí vo všetkom na čo siahnete!

12.11.2020 Teraz som prišiel z práce, lebo bez rúška som našiel len takú, kde môžem len v noci. Ale je to celé choré a 15 a 16.11.2020 to ukončíme.

11.11.2020 Dnes absolvujeme ďalšie stretnutia a rokovania. Spracuvávame nazhromaždené materiály a pracujeme na ďalších postupoch. Večer by sa to tu malo objaviť. Najneskôr zajtra. Prosím pomôcť s masívnou reklamou na revolúciu. Je potrebné masívne propagovať udalosti 15.11.2020 a 16.11.2020 a stránky www.revolucia.sk a www.skutocnarevolucia.sk

Každý slušný a rozumný človek je vítaný do prípravy Revolúcie.

10.11.2020 Dnes Ideme delegácia za pani JUDr. Adrianou Krajníkovou a p. Marianom Kuffom a inými.

10.11.2020 Mierne sa upravili niektoré položky ako napríklad ciele.

8 a 9. 11.2020 som mal viacero dôležitých stretnutí od rána do večera.

7.11.2020 Pribudli revolučné piesne a zmenila sa štruktúra stránky na prehľadnejšiu. Trocha sa upravili ciele a už sú hotové pokyny na sviečkový pochod.

Dnes 6.11.2020 som už vytvoril aj udalosti na FB, ale prosím neklikajte na kolonku : „zúčastním sa“ ak nie ste si istí, že prídete. Treba si hlavne uvedomiť, že bez účasti nemáme mandát čokoľvek v tomto štáte meniť.

Dnes 6.11.2020 som oznámil úradom, že ideme do revolúcie. Dokument je v záložke : Dokumenty

Dnes som 3 krát napísal prezidentke SR, kde som ju posledný krát, formou pošty, vyzval na to, aby sa jednoznačne postavila na stranu občanov SR. Kópia tohto dokumentu je v záložke : Výzvy a podzáložke : Výzva prezidentke SR 6.11.2020 ( V záložke výzvy je prvá výzva prezidentke z minulosti. )

Dnes 6.11.2020 som mal veľmi dôležité stretnutie s predstaviteľom jednej televízie. Viac až keď to vyjde. A dnes sa pokúsim spraviť video-upútavku na revolúciu.

Vážení občania.

Osobne ma mrzí, že už Vám neviem hneď odpísať. Asi ste si všimli, že ideme do skutočnej revolúcie. Asi ste si všimli, že je viac protestov, kde mi píšete prečo ich je toľko a prečo sa nespojíme.

Moje verejné stanovisko a odpoveď tu :

A nech si vstúpia do svedomia Tí, ktorých tu budem menovať! :

Nechcem revolúciu postaviť na tajnostiach! Tajná bude len taktika, lebo vyhrať nad touto totalitou je takmer nadľudský výkon. Ale ak bude Boh s Nami, tak sa nám to podarí a úprimne sa za to aj modlím. Ale Boh nám dal slobodnú vôľu! Ako si to zariadime, tak sa budeme mať! Ten kto chce byť ovca, tak nech je ovca. Ja osobne nechcem ani ovce ani dravcov! Chcem žiť v mierumilovnej prosperujúcej krajine so spokojnými občanmi. Chcem tak veľa? Preto som naivný, že toto chcem? Alebo preto, že si myslím, že to dosiahnem? Alebo preto, že keď všetko zorganizujem a už teda zorganizujeme, tak Vy neprídete? V tom si myslíte, že je moja naivita? Možno si to myslíte, možno to nepripravím dobre, možno neprídete, možno ma zdiskreditujú, alebo eliminujú, ale jednu vec mi nikto nemôže zmeniť. Ani totalitný režim ani ovce! A to je môj vnútorný postoj k životu!!! A podľa tohto postoja robím všetko, čo môžem, aby sme dosiahli to, čo som napísal vyššie. Niektorí píšete, že bez peňazí a kontaktov nedosiahnem nič! Naozaj? A teraz Ty čo čítaš tieto riadky a si so mnou, zaplatil som ti za to? Ty, kto prídeš 15,16.11.2020 na skutočnú revolúciu zaplatil som ti za to? A ak prídeš, nie si náhodou ten správny kontakt? Totalitný režim na čele so psychopatom má peniaze a vie si zaplatiť tisíce falošných revolucionárov a stovky provokatérov do davu, ale nedokáže si zaplatiť milióny občanov Slovenskej republiky, ktorí kvôli takýmto veciam žijú na hranici a pod hranicou chudoby! A tam niekde začína naša sila!!! Nevyhráva ten, ktorý má peniaze. Vyhráva ten, ktorý bojuje za správnu myšlienku a je odhodlaný! Myšlienka na záver: Pôvodne som chcel sem surovo napísať prečo sa ku mne nepridal Fico, Pelegrini, Šoun, Marček, Kotleba, Prezidentka, Drucker, SNS, SMER, DOBRÁ VOĽBA, OĽANO, SULÍK atď., atď. Áno všetkým týmto som slušne napísal žiadosť o pomoc s akciou 15,16.11.2020. Asi si búchate hlavu prečo som napísal tomu a hen tomu. Odpoveď : Ja som žiadal ich pomoc, ale neponúkal som za to nič! Čakal som, že sa aspoň ozvú a napíšu prečo nie, alebo spustia požiadavky. Nie. Ani jeden z nich mi neodpísal. Prečo? To neviem, ale napíšem Vám svoj názor : Oni sa už dohodli, kto s kým pôjde do predčasných volieb a ja a experti na právo a ekonomiku, ktorí sa nakontaktovali na mňa, im nehrajú do karát! Prečo? Lebo väčšine nejde o skutočné dobro národa, ale o osobný prospech! Ja niektorých z tohto zoznamu mám viac rád a niektorých vôbec, ale skutočná revolúcia nie je o tom, koho chcem mať vo vláde, ale o zmene celého režimu na taký aký tu ešte nikdy nebol!!! A toto nie sú len moje vízie, ale experti, ktorí sa na mňa nakontaktovali to majú vypracované do takých detailov, že sa budeme mať tak dobre ako ešte nikdy doteraz!!! Už to nie je o mne a pár ľuďoch okolo mňa. Už je to o nás Všetkých! Takže namiesto toho, aby som tu napísal kto sa prečo so mnou nespojil napíšem niečo iné :

Vyzývam všetky revolučné organizácie, politické strany, hnutia, organizácie, odbory, lekárov, taxikárov, robotníkov, učiteľov, živnostníkov, dôchodcov, študentov, majiteľov firiem, teda všetkých občanov Slovenskej republiky, aby sa pridali, už nie ku mne, ale k Nám! Rovnocenne! Už to nebude o tom, že jedným dáme viac na úkor druhých! Nie! Máme vypracované metodiky aj všetko čo je nevyhnutné, aby sa každý slušný občan v Slovenskej republike mal dobre. A nie len dobre, ale tak dobre, ako sa ešte nikdy nemal! Tak dobre, že ani netušil, že sa môže mať tak dobre! Tak dobre, že po revolúcií nebudem musieť ja chodiť v pancierovom aute, ale radšej budem chodiť vlakom ako v mojom aute Ford Ranger ( ktorý ešte splácam ), aby som mohol sa porozprávať s obyčajnými ľuďmi a mať priamu spätnú väzbu, či sme to spravili dobre a prípadne ďalšie vylepšenia. A posledná myšlienka tohto dlhého textu, ale cítil som, že to musím napísať je : Ľudia nebojte sa! Nenechajte sa opiť rožkom! Nenechajte sa oklamať falošnými a zaplatenými revolucionármi! Nie všetci sú zaplatení! Niektorí sú len neskúsení! A niektorí sú dobrí, ale ani netušia akú hru s nimi hrajú iní. Nenechajte sa psychopatom podplatiť a nenaleťte na jeho sladké reči aký je on zodpovedný a robí čo môže! Naozaj buďte odvážni! Naozaj len v jednote je sila! Naozaj sa môžeme mať veľmi, veľmi dobre! Naozaj nepovažujte tých, ktorí nenosia rúško za nepriateľov! Oni sú tí, ktorí našli v sebe odvahu sa vzoprieť psychopatovi! Buďte odvážni aj Vy! Už ani nemôžem napísať, že Spolu to zvládneme, lebo toto slovné spojenie zneuži psychopat a preto napíšem niečo iné :

Spolu si to zariadime tak, že sa budeme mať lepšie ako kedykoľvek predtým a urobíme preto všetko čo môžeme.

Kontakty na mňa sú na www.revolucia.sk a www.skutocnarevolucia.sk a tam budú zverejňované všetky bližšie pokyny, lebo nedá sa každému odpísať osobne aj keď sa snažím odpísať všetkým. Vážim si podporu každého jedného z Vás! Raz za deň si pozrite či niečo nové na týchto stránkach. Čoskoro sa masívne zaplnia pokynmi. Samozrejme, že treba nám s tým pomôcť. Ale aj s čím treba pomôcť bude na týchto stránkach.

A prosím o zdieľanie tohto statusu všade kde sa dá.

Ďakujem veľmi pekne. Čím viac nás bude, tým ľahšie to pôjde. Musíme vydržať do 15.16.11.2020 a potom bude treba pracovať možno ešte tvrdšie ale už nie v totalite. A za pár mesiacov už budeme môcť žiť pokojne a spokojne. Boh s Nami.

Vážení občania.

Vaše reakcie , nás z hodiny na hodinu , viac a viac presviedčajú , že čas vymeniť systém od samotného základu ,nastal ! Nepôjde o zmenu pomeru politických síl staré tváre nenájdu miesto v novej vláde .Nejde nám o cieľ zmeniť súčasnú koalíciu za opozíciu a opačne . Ale skutočne vytvoriť vládu, ktorá bude skutočne pracovať pre ľudí a nie pre seba. Nemyslíme si, že je dobré o všetkom hlasovať spoločne v referendách, ale vytvoriť celkom nový spoločenský systém, ktorý bude niečo celkom nové, života schopné a hlavne začneme žiť opäť slobodne a spokojne. Samozrejme sme za úpravu referendového zákona, lebo si myslíme, že občania by mali mať právo reálne a prakticky  možnosť meniť spoločenský systém v ktoromkoľvek momente. Oslovuje nás  viacero odborníkov na rôzne oblasti a budeme radi, ak sa pridajú ďalší. Všetko je na dobrej ceste a všetko Vám hneď ako to bude ucelené predstavíme a Vy, ktorí sa chcete podieľať na tvorbe, ste samozrejme pozvaní do celého procesu.
Samostatná téma je revolúcia a budeme radi ,ak  sa mi ozvú odvážni a rozumní ľudia, aby sme skoordinovali ďalšie kroky.
Pribudla záložka : „Výzvy“ a prvá je oficiálne poslaná  prezidentke SR.
Pribudla v štruktúrach kolonka : Návrh novej dočasnej úradníckej vlády. Prosíme o konštruktívnu kritiku. Veci sa zrýchľujú….Takže vyhlasujeme všeobecnú mobilizáciu všetkých slušných, rozumných a odhodlaných občanov, aby sa prihlásili a pomohli splniť ciele obsiahnuté na tejto stránke. ( Ciele sa budú priebežne dopĺňať ) Postupy a stratégia tiež! Mobilizáciu vyhlasujeme od  26.10.2020 do 30.11.2020. V tomto období sa to všetko podarí Sľubujeme vám ,že ak nám pomôžete podarí sa to na  100%. Ľudia nebojte sa a nedajte sa! Bojujte za svoje práva!!! Bojujte za lepšie životy!!! Nenechajte sa demotivovať idiotmi!!! Veď hádam ešte vnútorne cítite, že čo je dobro a čo zlo, alebo už nie?! V hĺbke srdca si konečne uvedomte , že sa neustále musíte niečomu prispôsobovať a nemáte možnosť voľby  a  Vás to  ubíja!! A žiaľ si to ani sami neuvedomujete!!! Až keď sa rozhodnete vystúpiť z radu, tak pocítite naplno súčasnú totalitu!!! Ale keď to prežijete, tak sa zoznámite s ľuďmi, ktorí sú na rovnakej vlne a začnete skutočne žiť spokojný a vyrovnaný život plný radosti. Niekedy starostí, ale je to vždy lepšie ako prežívať v strachu! Celý tento chorý režim aj na čele  s vládou je postavený na strachu! A preto je odsúdený na zánik! Prečo? Lebo strach paralyzuje!!! A My, čo sme vystúpili z radu a prekonali tento strach, tak sme sa oslobodili, dostavil sa nevídaný príliv energie, elánu a kreativity a je to takmer ako napojenie na vesmírnu energiu. A aj dnes máme ďalšiu šancu to tu zmeniť k lepšiemu! Je to na nás a na Vás. Každý nech sa rozhodne slobodne!

Našim čiastkovým cieľom je nájsť schopných, slušných, odborne zdatných a charakterných ľudí, ktorí si vytvoria novú stranu s nejakým dobrým názvom a programom a keď budú garantovať splnenie mojich/našich revolučných požiadaviek, tak ju podporíme a formou parlamentných volieb keď bude mať nad 50%, tak môže splniť to, čo nám garantovala. Ak sa tak nestane, tak formou verejných zhromaždení s masívnou účasťou si to zmeníme sami!Predpokladaný termín výmeny režimu do 365 dní. Ale ak budeme pripravení skôr, tak sa tomu nebránim.

 Rada revolúcie sa zišla 4.11.2020 vo večerných hodinách v Bratislave. Je zložená zo zakladajúcich členov 1.Skutočnej revolúcie. Jednohlasne zvolila Hlavného koordinátora a schválila založenie a štruktúru Bezpečnostnej rady a Poradného výboru vrátane Kolégia odborníkov. Všetky podrobnosti o zložení , Rady a , jej úlohách , menovitého členstva, orgánov Rady, a jej súčastí vrátane programu budú zverejnené Vám všetkým, z bezpečnostných dôvodov až po 16.11.2020 . 


HLAVNÝ KOORDINÁTOR -Hlavným koordinátorom bol Radou revolúcie jednomyseľne zvolený Pán Peter Sihelský – ideový tvorca revolúcie ( Viac o jeho osobe nájdete aj na tejto stránke )

Dňa 15.11. poťažne 16.11.2020 chce Revolučná rada oznámiť ukončenie súčasnej vlády a donútiť staré vládne štruktúry k demisii všetkých ministrov vrátane premiéra. Prezidentka republiky vymenuje Úradnícku vládu.  Táto úradnícka vláda bude vymenovaná zo svedomitých ľudí , súčasných zamestnancov ministerstiev . Budú udržiavať chod štátu do nových volieb . Parlament bude rozpustený a v čo najkratšom čase budú vyhlásené nové voľby. Do zloženia sľubu novými poslancami bude funkciu Parlamentu v plnom rozsahu vykonávať 21 členné Direktórium národa. V  Direktóriu bude mať zastúpenie každá legitímna strana v parlamente 1 členom. Zostávajúcich členov Direktória vymenuje líder strany , ktorá vzíde z očakávaných revolučných udalostí . Títo členovia budú následne kooptovaný do Parlamentu ako jeho poslanci. Direktórium národa bude jednoduchou väčšinou hlasov prijímať dekréty, ktoré budú mať silu zákona. Pre urýchlenie procesu zmeny systému riadenia spoločnosti stratia platnosť všetky zákony a nariadenia , ktoré budú dekrétom odporovať. V záujme zabránenia zneužitia moci zostanú po voľbách v platnosti len dekréty, ktoré budú odsúhlasené trojpätinovou väčšinou poslancov. V prípade vzniku škody z neodsúhlasených dekrétov , ponesie za ňu plnú zodpovednosť každý člen direktória, ktorý sa na jeho prijatí podieľal. Návrh novej ústavy je už takmer dokončený . Včas bude predložený do celonárodnej diskusie . 

Vážení občania. To, že tu nie som, znamená, že niečo riešim, mimo internetu. Dávame dokopy štruktúry, légie, právnikov, ekonómov, logistiku, prípravu na prevzatie moci, ale hlavne jej odovzdanie občanom tak, aby sa nám žilo oveľa lepšie. Nie mne, nie mojim priateľom, ale Nám všetkým slušným občanom Slovenskej republiky! Väčšinou mi píšete veľmi milé správy a veľmi pekne ďakujem za ne. Je to veľmi povzbudivé, že to asi robím dobre. Niektorí chcete pomôcť, teda asi všetci, tak tu je pokyn číslo jedna : Už som ho raz dal : Raz za deň si pozrieť či je niečo nové na tejto stránke. Potom bolo by fajn každý deň aspoň pár ľuďom dať vedieť o tejto stránke. Kľudne formou správy na mesengeri, alebo sms, alebo emailom, alebo ústne v práci, na ulici a podobne. Kreativite sa medze nekladú. Treba zatiaľ, kým zverejním konkrétnosti a rozdelia sa úlohy každému jednému z Vás, tak treba urobiť čo najväčšiu, ale nenásilnú reklamu na túto stránku a všetkých pozvať na udalosti 15.11.2020 a 16.11.2020. Ešte raz napíšem prečo sú dve a prečo je dôležitá masívna účasť : Prvá udalosť je sviečkový pochod, ale nie hocijaký! Upresním čoskoro. Zatiaľ nech si každý zabezpečí sviečku, ktorá vydrží horieť pár hodín a dobre sa nesie. Druhá udalosť je už len pre odvážnych a rozumných ľudí a tam nikto nepríde so žiadnou strelnou ani bodnou zbraňou!!! Ak takého zistím, tak okamžite ho budem riešiť! Nebojte sa. Budú aj zbrane, ale tie Vám rozdám ja alebo čoskoro oznámim, čo si prinesiete! Teda nie len ja, ale na to poverení ľudia. Chcem to urobiť tak, aby nikto neprišiel o život. Na tom sa snáď zhodneme. Ide nám predsa zrušiť totalitu na Slovensku a nie sa strieľať!!! Či? Ten, kto sa chce biť alebo vraždiť, nech ide sa dať liečiť alebo nech sa radšej sám udá skôr ako niekomu ublíži! Vy, čo si myslíte, že som naivný, tak budete milo prekvapení a tu sú moje otázky na Vás: Chcete protestovať? Štrajkovať? Vyhlasovať odpor? Alebo sa dať do stavu občianskej neposlušnosti? Tak to urobte!!! Som za slobodu každého jednotlivca!!! Ale ja toto nechcem! Ani jedno z toho! Skúsil som všetko z tých možností a ani jedna nepriniesla nejaký dobrý výsledok!!! Čo ja chcem z celého srdca je, aby sa nám žilo veľmi dobre. Aby sa žilo veľmi dobre všetkým slušným občanom Slovenskej republiky! Na to,a by sa nám žilo veľmi dobre treba ukončiť túto totalitu a hlavne zaviesť nové spoločenské zriadenie aké tu ešte nikdy nebolo! Na tom robia experti s červenými diplomami, ale aj ľudia so zdravým sedliackym rozumom! Preto 15,16.11 a nie 6,7 a iné dátumy skôr. Všetky akcie skôr sú nepripravené! Viac k tomu ani nemám čo povedať. Jediná akcia, ktorú uznávam skôr je spomienka na Alexandra Dubčeka, ktorú už stihol nejaký aktivista degradovať na protest! Ale ja si uctím Dubčeka a iné skôr ako 15,16.11.2020 nepodporím, lebo je to zbytočné a opakujem nepripravené! Zároveň všetkých prosím opäť o dôveru a pomoc s organizovaním revolúcie 15,16.11.2020. Všetkých slušných občanov fakt o to prosím, lebo ak nechceme nechať ľudí zatvárať a umierať, tak nás musí byť nie 10,100,1000, ale minimálne desaťtisíce. Z rôznych dôvodov. Od spoločenských až po strategické. Prosím ozvite sa mi všetci. Snažím sa odpísať každému, aj keď niekedy sa mi nedá hneď. Boh s Nami!

A dnes 4.11.2020 som napísal druhý list prezidentke, kde som bol pomerne ostrý. Je v záložke „Výzvy“.

Zachytil som akciu, ktorá má byť 17.11.2020. Dúfam, že nebude potrebná. Ak bude potrebná, tak sa jej samozrejme zúčastním. Ale všetkých slušných občanov Slovenskej republiky vyzývam a prosím, aby mi pomohli to tu zmeniť bez otvoreného boja v uliciach. Verím, že sa to dá a som presvedčený, že by sme mali ísť slušnou a právnou formou. Aspoň jeden deň a ten deň je 15.11.2020 a to sviečkový pochod s celkom jasnými požiadavkami! Ja chápem občanov, ktorí tvrdia, že tu pomôže len boj. Ja s tým plne súhlasím. Ale ak chcete vyhrať, tak ten boj musí byť rozumný a nie len násilný!!!

Ešte raz prosím všetkých slušných občanov Slovenskej republiky, aby prišli na akciu 15.11.2020. Viac v záložke akcie. Verím, že aj členovia Ultras, Kotlebovci, dokonca voliči OĽANO, SMER-u a iní sú väčšinou rozumní ľudia a preto Vás žiadam a prosím o pomoc s akciami 15.11.2020 a 16.11.2020. Čas sa kráti a práce je veľa. Ozvite sa mi akýmkoľvek spôsobom. Od zajtra som v Bratislave.

Upresnenie ako to bude 15.11.2020 a 16.11.2020 a neskôr v záložke : „Návrh novej dočasnej úradníckej vlády“

Dnes pribudla relácia v záložke : „Dôležité“ s pánom Harabinom v Slobodnom vysielači o tom, že netreba nosiť rúška, dávať sa testovať a nemusíte sa báť polície, v obchodoch ani v zamestnaní. Nebojte sa. 15,16.11.2020 túto totalitu definitívne ukončíme. Ale dovtedy buďte odvážni a postavte sa psychopatovi aj individuálne. Ja osobne nedodržiavam žiadne psychopatové opatrenia a bez rúška chodím aj na policajné stanice, po celom Slovensku, alebo na mňa raz zavolali políciu ( vtedy v alze v BA ) a nikto mi zatiaľ žiadnu pokutu nedal. Ale aj keby dal, tak ju nikdy nezaplatím a na toho, kto mi ju dá, tak okamžite podávam trestné oznámenie za zneužitie právomoci verejného činiteľa a trestný čin nátlaku! Dôverujte mi. Spolu sme silní!

Vážení občania.

Na základe vašich reakcií mám pocit, že nastáva čas skutočne vymeniť systém. Nie zmeniť pomer politických síl. Nie dať staré tváre do novej vlády. Nie zameniť „opäť“ koalíciu za opozíciu. Ale skutočne vytvoriť vládu, ktorá bude skutočne pracovať pre ľudí a nie pre seba. Nemyslím si, že je dobré o všetkom hlasovať spoločne v referendách, ale vytvoriť celkom nový spoločenský systém, ktorý bude niečo celkom nové, života schopné a hlavne začneme žiť opäť slobodne a spokojne. Samozrejme som sa úpravu referendového zákona, lebo si myslím, že občania by mali mať právo reálne a prakticky mať možnosť meniť spoločenský systém v ktoromkoľvek momente.

Oslovuje ma viacero odborníkov na rôzne oblasti a budem rád, ak sa pridajú ďalší. Všetko je na dobrej ceste a všetko Vám hneď ako to bude ucelené predstavím a Vy, ktorí sa chcete podieľať na tvorbe, ste samozrejme pozvaní do celého procesu.

Samostatná téma je revolúcia a budem rád ak sa mi ozvú odvážni a rozumní ľudia, aby sme skoordinovali ďalšie kroky.

Pribudla záložka : „Výzvy“ a prvá je oficiálne poslaná výzva prezidentke SR.

Pribudla v štruktúrach kolonka : Návrh novej dočasnej úradníckej vlády. Prosím o konštruktívnu kritiku. Veci sa zrýchľujú….

V záložke : „Nosiť, či nenosiť rúško“ som pridal dokument čo si podpísať, keď nechcete nosiť rúško. Samozrejme v podzáložke : ak si rozumný občan.

Už na sviečkový pochod na 15.11.2020 bola oficiálne pozvaná aj prezidentka Slovenskej republiky Pani Zuzana Čaputová. Na 16.11.2020 bol pozvaný igor matovič. Na spoluorganizovanie týchto akcii, boli pozvané všetky revolučné skupiny, hnutia, strany, ale aj samotní občania rôznou formou. Kto ešte nebol oslovený, nech sa prosím prihlási. Pôjde o celoštátne akcie s cieľom vyhrať nad súčasnou totalitou. Akcie sa uskutočnia za akýchkoľvek okolností a opatrení. Prosím o dôveru, podporu a pomoc pri organizovaní týchto akcii. Prvá akcia bude pokojná, druhá akčná, ak pokojná nebude stačiť.

V záložke akcie je aj Spomienkový pochod za Alexandra Dubčeka 1.11.2020 o 1:30 ráno.

Príprava skutočnej revolúcie začína! ( od 26.10.2020 11:44 )

Akcia číslo 1 : Sviečkový pochod 15.11.2020. ( Pre slušných, ktorí chcú aby sa veci zmenili k lepšiemu )( Viac v záložke AKCIE )

Akcia číslo 2 : Revolučný pochod 16.11.2020. ( Pre odvážnych a rozumných, aby sme si slobodu vybojovali, ak nebude stačiť dialóg so zločincami súčasnej vlády ) ( Viac v záložke AKCIE )

Ja osobne sa zúčastním na obidvoch akciách a na všetkých ďalších ak bude treba a moja rodina a deti prídu len na Sviečkový pochod.

Vážení občania niečo o mne v skratke. O mne viac sa dozviete v iných záložkách, ale ohľadom mňa a revolúcie asi toľko : Nechcem žiadnu smrť nikoho!!! Nechcem žiadne fyzické ublíženie nikomu! Násilie, len ak sa zločinci nevzdajú dobrovoľne. Nechcem žiadne poškodzovanie verejného ani súkromného majetku. Nechcem žiadny vandalizmus ani hrubú neslušnosť. Chcem, aby sme sa mali lepšie!!! Chcem, aby Slovensko bola slušná, slobodná a prosperujúca krajina so spokojnými občanmi, a aj postupy ako to dosiahnuť musia byť s týmto cieľom zladené. Alebo minimálne chcem a urobím všetko preto, aby to tak bolo!!!

Takže ideme na to! Programátor dokončuje náborový leták a možno už dnes bude hotový. Podľa výsledkov tohto letáku rozdelíme ľudí do zložiek revolučnej organizácie. Už sú oslovení grafici na prípravu letákov na akcie. Už sú hotové. Zároveň oslovujeme spojencov. Od organizácií až po jednotlivcov. Každý kto môže a súhlasí s cieľmi tejto revolučnej organizácie, tak budem rád ak sa aktívne k nám prihlási a pomôže so všetkým čo treba. Nebude to trvať dlho.

Takže vyhlasujem všeobecnú mobilizáciu všetkých slušných, rozumných a odhodlaných občanov, aby sa prihlásili a pomohli splniť ciele obsiahnuté na tejto stránke. ( Ciele sa budú priebežne dopĺňať ) Postupy a stratégia tiež! Mobilizáciu vyhlasujem od dnes 26.10.2020 do 30.11.2020. Buď sa to v tomto období podarí, alebo bude to treba urobiť celé inak. Ale jedno Vám viem sľúbiť. Ak mi pomôžete, tak sa to podarí na 100%.

Úloha č. 1 až do odvolania : Raz za deň si pozrieť , čo je nové na www.revolucia.sk a www.skutocnarevolucia.sk. Ak by došlo ku zablokovaniu týchto stránok, tak prejdeme na plán „B“. Ale predpokladám, že nebude treba.

Ďalšie inštrukcie o chvíľku.

Samostatná téma je, že sa spustila diskriminácia mojej osoby, čo ma trošku teší, lebo to je v podstate spätná väzba, že už nie som celkom nikto a to nie je zlé zistenie. Poprosím všetkých rozumných ľudí, aby si tieto útoky a osočovania mňa overili a najlepšie priamo u mňa. Alebo aj iným spôsobom. Mám zo všetkého čo robím kopec fotiek, videí, listinných dôkazov, možnosť svedeckých výpovedí očitých svedkov ak bude treba, tak ten kto bude mať pochybnosti, nech sa mi prosím ozve, alebo si overí objektívnu pravdu iným, ale skutočne spoľahlivým spôsobom. Aby ste si nemysleli, že si vymýšľam, alebo aby ste vedeli odkiaľ vietor fúka, tak už zverejňujem všetkých, ktorí sa správajú nečestne a niekedy až trestuhodne, ale nech si urobí úsudok každý sám. Pôvodne som vôbec nechcel na týchto idiotov reagovať, ale keď niekedy stratím kamaráta preto, že uverí hlúpostiam od zdanlivo dôveryhodnej osoby, a niekedy skupiny osôb, tak som sa rozhodol, že priebežne budem zverejňovať dôkazy a fakty o ľuďoch, ktorí na mňa útočia. Ich pohnútky a dôvody netuším a aj keď by som ich chcel vedieť, tak dávam prednosť tvorivému mysleniu pred reagovaním na hlupákov, ktorí sú celkom bez šance uspieť! Prečo? Lebo ako sa vraví : Lož má krátke nohy, alebo kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Keďže nechcem nad nikým lámať palicu, lebo niekto môže časom zistiť, že mi krivdil, tak zakladám záložku nie Idioti, hlupáci, nečestní ľudia, ale túto záložku nazývam podozrivé osoby a na tieto osoby si dajte fakt pozor! Nikto v tejto záložke nebude pre malichernosť! Na to, aby som verejne niekoho takto označil, že ide o podozrivú osobu, tak na to musím mať vážny dôvod. Vážnym dôvodom je napríklad klamanie o mne, protislovenské názory, alebo činy alebo klamanie o niekom inom, zákerné a nečestné postupy, prípadne ide o človeka s nejakou duševnou chorobou alebo poruchou. Zároveň každý, kto sa nájde na tomto zozname ma môže kontaktovať s otázkou prečo je v zozname a stačí, že tento človek prestane spĺňať podmienku zaradenia do zoznamu a na jeho žiadosť ho odtiaľ vymažem. Všetko budem citlivo vyhodnocovať, aby som nikomu zbytočne nekrivdil. Len toľko k tejto téme.

Dnes budem v Slobodnom vysielači v Banskej Bystrici. Odznejú veľmi dôležité informácie. Dajte vedieť tomu, kto má záujem o veci verejné.

Ľudia nebojte sa a nedajte sa! Bojujte za svoje práva!!! Bojujte za lepšie životy!!! Nenechajte sa demotivovať idiotmi!!! Veď hádam ešte vnútorne cítite, že čo je dobro a čo zlo, alebo už nie?! Ja som niekedy robil štátneho policajta a mal som k dispozícií policajné auto, 2 kancelárie, kopec voľného času v práci, istotu zamestnaní a napriek tomu som trpel depresiami! Medzi tým obdobím 2002-2007 a súčasnosťou som toho zažil veľa, ale už vyše 5 rokov nemám žiadne depresie a mám v podstate šťastný život. Napriek tomu, že ma v podstate pred 2 dňami vyhodili z práce za nenosenie rúška, tak napriek tomu som šťastnejší ako keď som bol policajt. To, že sa neustále musíte niečomu prispôsobovať a nemáte možnosť voľby Vás ubíja!!! A žiaľ si to ani sami neuvedomujete!!! Až keď sa rozhodnete vystúpiť z radu, tak pocítite naplno súčasnú totalitu!!! Ale keď to prežijete, tak sa zoznámite s ľuďmi, ktorí sú na rovnakej vlne a začnete skutočne žiť spokojný a vyrovnaný život plný radosti. Niekedy starostí, ale je to vždy lepšie ako prežívať v strachu! Celý tento chorý režim aj na čele so psychopatom je postavený na strachu! A preto je odsúdený na zánik! Prečo? Lebo strach paralyzuje!!! A My, čo sme vystúpili z radu a prekonali tento strach, tak sme sa oslobodili, dostavil sa nevídaný príliv energie, elánu a kreativity a je to takmer ako napojenie na vesmírnu energiu. A aj dnes máme ďalšiu šancu to tu zmeniť k lepšiemu! Je to na Vás. Každý nech sa rozhodne slobodne!

Vynovená stránka www.revolucia.sk ( Ďakujem programátorovi, ktorý nechce byť menovaný. )( Stránka doplnená o dokument 23 minút k demokracii a môžete mi napísať cez mesenger ( Peter Sihelský )

V sobotu 17.10.2020 začalo Slovenské národné povstanie. Bolo žiaľ neorganizované. Ale to vôbec nevadí! Veľmi dobrá skúsenosť! Žiadali sme dialóg, alebo demisiu vlády! Odpoveď : Vodné delo, slzný plyn a plastové projektily. Vy, čo tvrdíte, že demonštranti boli agresívni a zachovali sa nesprávne, tak ja som jeden z nich a nehodil som jediný predmet. Preto sa pýtam prečo som bol zasiahnutý vodným delom?! Vy čo tvrdíte, že Kotlebovci robili bordel, tak netreba si mýliť Kotlebovcov s ľuďmi z ultras. Ale Vy, čo ste sa nechali oklamať médiami, tak mám pre Vás takúto radu : Nabudúce prídite si pozrieť ako to je naozaj a nie osočovať na základe nepravdivých správ z médií!!! Kto je za pravdu, nech ma kontaktuje. Posledná veta patrí tým, ktorí hádzali svetlice na úrad vlády : Ak si niekto myslí, že ich budem kritizovať je na veľkom omyle! Ja chcem urobiť revolúciu bez škôd na majetku, alebo poškodenia zdravia hocikoho, nedaj Bože smrti, ale chcem povedať že na ľudí, ktorí boli v prvej línií som ako občan Slovenskej republiky hrdý!!! Tí chlapci riskovali a riskujú väzenie, ale ak mi pomôžete Vy, ktorí nesúhlasíte s ich konaním, tak mi pomôžte to spraviť tak, aby nemuseli nastúpiť oni. V každom prípade majú moju úctu za odvahu!!! Ja sám by som nenabral odvahu hodiť niečo zápalné na úrad vlády, preto sú odvážnejší ako ja a to treba využiť. Ja zase chcem pomôcť s mojimi skúsenosťami a zjednotiť všetkých, aby sme nedemonštrovali, ale aby sme vyhrali. Kto je za, nech sa pridá na www.revolucia.sk. Začíname s prípravami skutočnej revolúcie a keď nás bude dosť, tak bez násilia. Preto Vás prosím o masívnu podporu.

Dňa 15 10 2020 mi nedovolili ísť pracovať na stavbu hlavnej autobusovej stanici Mlynské Nivy v Bratislave. Investor : HB Reavis. Dôvod bol, že som odmietol nosiť rúško. Naďalej ho odmietam nosiť a žiadam o pomoc právnikov a advokátov, aby pomohli mne, ale aj ostatným v podobných situáciách! Alebo tu pomôže len skutočná revolúcia?!

( V dokumentoch pridané oznámenie pani JUDr. Krajníkovej ohľadom zákona č.355/2007 a doplnil občianske noviny, kde som dal mail poslaný televíziám 15.10.2020 o cca 1:00 )

Oznam :

Najbližšia akcia bude 17.10.2020 o 14:00 na Hlavnej vlakovej stanici v Bratislave a následne bude pokračovať od 14:30 na Námestí Slobody v Bratislave. Viac v záložke : Akcie

Ja osobne samozrejme prídem podporiť.

Na úvod chcem zdôrazniť že revolúcia, ktorú organizujem sa nazýva revolúcia nie z dôvodu, že by malo ísť o niečo násilné, ale z dôvodu, že ide o niečo nové, že ide o niečo skutočné a ide o niečo, čo tu ešte nebolo. Takže ide o revolučné myšlienky, ktoré chcem aj za pomoci Vás zrealizovať. Teda je úplne isté, že bez Vás sa mi to nepodarí. Preto budem rád ak sa pridáte, lebo ja nechcem, aby to bola moja revolúcia ale naša. Nás všetkých, ktorí ešte veríme, že dobro môže zvíťaziť nad zlom ako v rozprávke. Dúfam, že moje revolučné myšlienky spísané v záložke ciele sa Vám budú páčiť a pomôžete mi ich vylepšiť a hlavne zrealizovať.

Ešte chcem uviesť, že pre pracovnú zaneprázdnenosť dávam rôzne príspevky hlavne na moju nástenku na Facebooku / Peter Sihelský / a budem rád, ak mi tam napíšete ( najlepšie do osobnej správy ) svoje názory, možno niečo povzbudivé, nejaký nápad do revolúcie, ale aj konštruktívnu kritiku. Mrzí ma, že Vás neviem viac prijímať do priateľov a snažím sa vymazať z priateľov ľudí, ktorých nepoznám a hlavne ľudí, ktorých nepoznám a nemajú fotku seba v profilovke. Ďalej už úvod :

Vážení občania Slovenskej republiky.

Dovoľte mi na úvod, aby som Vás informoval o čom je celá táto stránka.

Táto stránka vznikla z dôvodu informovania občanov Slovenskej republiky za účelom zmeny politického režimu na Slovensku!

Napriek tomu, že som ju spustil sám za pomoci dobrovoľníkov, tak chcem, aby táto stránka bola naša. Ale nie na oko naša, ale tak naša, že sa budete angažovať a pomáhať mi a ja zase budem pomáhať Vám a spolu to tu zmeníme k lepšiemu. Proste nie štýlom ja šéf a vy figúrky, ale ja koordinátor a vy dôležité články našej organizácie, ktoré treba len správne pozapájať do obvodu, aby to fungovalo! Som elektrikár – vynálezca, tak preto som to napísal takouto terminológiou.

Celú túto stránku ako aj samotnú revolučnú organizáciu organizujem ja Peter Sihelský – občiansky aktivista. ( bývalý štátny policajt, v súčasnosti elektromontér ) Nechcem byť diktátor, len mediátor a dať dokopy rozdielnych ľudí s cieľom naplniť program revolučnej organizácie.

Od kedy som sa začal aktívne zaujímať kto je kto, tak sa spustili na moju osobu útoky. Ide len o vyhrážky fyzickou likvidáciou , alebo o osočovanie, ktoré sa nezakladá na pravde, takže nič strašné 🙂 )

Aktívne som sa začal búriť od prvého protestu GORILA v roku 2012! Mám kopec vlastných videí z týchto protestov. Ale to nie je dôležité.

Prečo to robím? Pretože už mám toho fakt dosť!!!

Keď kradli, tak som to toleroval, keď po mne policajti strieľali, tak som to toleroval, keď mi zobrali vodičský a nechali ma, aby som sa trápil ako elektromontér bez auta, tak som sa bránil pomocou zákonov, ale všetko zamietnuté. A kopec iných udalostí a o nich neskôr v inej rubrike. Potom som si povedal, že budem kandidovať do NR SR pod stranou Priama demokracia, ale bez peňazí nemáte šancu. Kandidoval som za starostu Kokavy nad Rimavicou, ale keďže som bol stále niekde v práci mimo Kokavy, tak som bol v podstate tiež bez šance. Takže keď mi ľudia nedali dôveru v roku 2016, tak som si povedal stačilo a začal som sa starať len sám o seba a svoju rodinu. Až nedávne udalosti ma naštartovali. Dôvodom prečo som v sebe opäť naštartoval revolučné myšlienky a hlavne činy bolo, keď tento psychopat čo riadi Slovensko začal obmedzovať moju osobnú slobodu a aj osobnú slobodu mojich detí!!! Takže to prehnal a zožne oprávnený hnev!!! To prečo to robím formou hierarchie a čo najdokonalejšej organizovanosti sú 2 nedávne udalosti a to : Pred asi pol rokom ma zatiahli do nenormálnej organizácie s názvom VRZZ. ( vlasť, rodina, zamestnanie, zázemie ) O tom radšej ani nejdem sa rozpisovať. Pred asi 3 týždňami ma verbovali do spolku ľudí, že ideme niečo robiť a bolo to celkom nádejné. Spolu sme si odhlasovali aj názov, že budeme vystupovať pod názvom : Ľudový snem SR. Žiaľ na druhý deň sa táto skupina rozdelila na konšpirátorov, klamárov, údajných drogistov, udavačov a pod. A to sme boli len 11-ti.

Takže Vážení občania. Po týchto skúsenostiach som sa rozhodol vytvoriť vlastnú organizáciu, ktorá bude profesionálna, slušná, zákonná, pravdovravná a otvorená pre každého občana Slovenskej republiky, komu sa nepáči tento zločinecký politický režim.

V týchto dňoch už mám veľa spolupracovníkov a ľudia rapídne sa prihlasujú, ale ak chcete tento chorý režim zmeniť a zmeniť legitímnou formou bez násilia, tak Nás musí byť viac ako 50% všetkých občanov Slovenskej republiky. A to je môj čiastkový cieľ. Keď nás bude viac ako 50%, tak My rozhodneme, či ideme do predčasných volieb, priamej demokracie, alebo si vytvoríme novú vládu priamo na námestiach!!! Osobne som za predčasné voľby, ale nepoznám zatiaľ stranu, ktorá by garantovala splnenie našich revolučných myšlienok a výmenu celého politického režimu!

Chcem dôrazne oznámiť, že ja Peter Sihelský (40r.) Elektromontér a vynálezca nemám žiadnu ambíciu byť poslancom, ministrom a pod. ! Revolučná organizácia sa nikdy nezmení na politickú stranu alebo hnutie! Túto organizáciu som založil a doteraz financujem výlučne sám, ale už mi pomáhajú priatelia a ľudia, čo sa pridávajú.

Mojim čiastkovým cieľom je nájsť schopných, slušných, odborne zdatných a charakterných ľudí, ktorí si vytvoria novú stranu s nejakým dobrým názvom a programom a keď budú garantovať splnenie mojich/našich revolučných požiadaviek, tak ju podporíme a formou parlamentných volieb keď bude mať nad 50%, tak môže splniť to, čo nám garantovala. Ak sa tak nestane, tak formou verejných zhromaždení s masívnou účasťou si to zmeníme sami!

Na záver :

Táto stránka sa bude vylepšovať takmer každý deň. Nakoľko som sľúbil, že bude spustená od pondelka, teda od 21.9.2020, tak sem píšem aspoň tento úvod, kde sa Vám snažím trošku upresniť o čo ide.

Najdôležitejší obsah tejto stránky je podľa mňa moje/naše požiadavky – teda akoby volebný program. Ten nájdete čoskoro v záložke PROGRAM.

Ešte také upresnenie. Ja nie som človek dokonalý a tiež robím chyby. Nie na všetko z minulosti som hrdý. Každý máme nejaké zlozvyky. Verím, že to tak cítite o sebe aj Vy sami. Preto sa netreba báť pridať ku mne / k nám! Sme ľudia, akí sme a cieľom nového politického režimu nie je trestať vinníkov predchádzajúceho politického režimu, ale mojim cieľom je budovať!!! Spraviť zo Slovenska opäť suverénny štát! Spraviť zo Slovenska slušnú a sebestačnú krajinu v každej oblasti, kde ľudia si budú žiť relatívne spokojní a nebudú žiadni bezdomovci. Kde ľudia sa nebudú báť chodiť po uliciach. Kde každý kto chce pracovať bude mať prácu a za túto prácu dostane slušnú mzdu! Ale viac a podrobne o novom politickom režime nájdete v záložke PROGRAM.

Keby niečo, tak volajte na 0907 425 737 alebo mailom : sihelsky.ps1@gmail.com.

Keď budeme mať oddelenia, tak už bude viac kontaktov. Pracujeme na všetkom. Od www.stránky, cez právne analýzy , finančné štúdie, organizačné štruktúry, pripravované akcie až po ochranku od vedenia až po posledného sympatizanta!

Mám kopec povinností od pracovných, cez organizačné až po rodinné, tak keď budem mať trošku času, tak nahodím obsah do záložiek a budem pridávať čo bude podľa mňa treba. Pokúsim sa čo najskôr nahodiť samotný program nového politického režimu a potom aj viac o mne, štruktúry a pod.

Predpokladaný termín výmeny režimu do 365 dní. Ale ak budeme pripravení skôr, tak sa tomu nebránim. Ale dúfam, že je všetkým jasné, čo sa stane keď to nebude dobre pripravené! Preto ideme do toho s rozumom a poprosím trošku dôvery. Aj vo mňa a aj v revolučnú organizáciu.

Už len tak stručne, že som pronárodne orientovaný. Kresťan, ale s rezervou. Zažil som aj chudobu aj bohatstvo. Nebezpečie aj bezpečie. Zažil som aj socializmus a aj akože demokraciu.

Zahraničné smerovanie : Dobre vychádzať s každým ,ale ak si mám vybrať medzi Amerikou a Ruskom, tak samozrejme Rusko – sú to naši bratia. Z NATO preč a čo sa týka EU, tak môže ostať, ale zákony EU nemôžu mať vyššiu ani rovnakú právnu silu ako zákony Slovenskej republiky!!!

A čo sa týka korony / KOVID19, tak rúška preč, zákazy preč a už celkovo prestať so strašením ľudí týmto vymysleným nafúknutým problémom!

A veľmi dôležitá informácia : Na tejto stránke sa bude uvádzať len pravda a fakty. Ak pôjde o niečo neoverené, tak sa uvedie ku príspevku, že ide o neoverenú informáciu.

Ideme do toho a ja sa nevzdám, kým ma niekto neumlčí. Dúfam, že sa tak nestane a vyhráme nad zlom!!!

V Dúžave dňa 20.9.2020 Peter Sihelský / P.S 1

Share This

Share this post with your friends!